Гуртки

    В Біловодській районній бібліотеці створений та діє правовий клуб для молоді "Закон". Основні завдання його - підвищення загального рівня правової культури. На заняттях іде процес засвоєння знань про основи державі і права, виховання у молоді повагу до прав людини, небайдужого становлення до порушень у сфері законності та правопорядку. На сучасному етапі клуб з правового виховання молоді сприяє соціалізації юнацтва.
    Значною популярністю у відвідувачів користується  клуб "Літературні зустрічі". На засіданнях об'єднання  відбуваються презентації книжок, зустрічі з місцевими поетами, поетичні бенефіси його юних членів. Під час проведення заходів відвідувачі мають змогу ознайомитися з багатьма авторами  Біловодщини.
Для мешканців нашого селища створено клуб  "У самовара", де проходять засідання за участю хору духовної музики, цікавих людей району.
    В дитячому відділі ЦРБ працює гурток маленьких єрудитів "Пізнайко",  та літературний клуб "Білі води", де юні читачі знайомляться з творчістю українських і зарубіжних письменників, читають вірші, висловлюють власні враження від прочитаної книги.
    А як, що ви бажаєте навчитися колядувати, вивчити щедрівки, перевтілитися в запорізького козака чи чаклунку - завітайте в Малу академію народознавства, яка діє на старшому абонементі.
    Любительскі клуби за інтересами є універсальною формою сфери дозвілля у сільських бібліотеках.
Вона дозволяє повніше враховувати інтереси та запити користувачів, їхні захоплення, допомогає урізноманітнювати дозвілля, розвивати  їх схильності. Так в сільських бібліотеках філіях створені і успішно працюють такі клуби: "Закон та ми" с.Новолимарівка;  клуб "Закон" с.Семикозівка; "Знай, люби, бережи!" с. Новоолександрівка, с. Лимарівка; "Світлиця-чарівниця" с. Бараниківка; "Берегиня" с.Литвинівка; "Знай, люби, бережи" с. Нижнебараниківка; "Ровесник" с .Евсуг; "Берегиня" с. Городище.
Comments