Запис без заголовка

Дата публикации: Dec 16, 2011 7:5:16 AM

В червні в ЦРБ пройшов урок – історії «Участь українського козацтва в Хотинській війні» до 390 - річчя Хотинської війни. На ньому були присутні учні 10-го класу Біловодської гімназії, педагог-організатор гімназії Садчик Я.О., учні 10-го класу Біловодської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Бугайов А.О. та працівники бібліотеки. Ведуча цього заходу бібліотекар Верескун Т.П підкреслила, що завдяки героїчним діям у Хотинській війні запорожці здобули загальне визнання у Європі, як хоробрі і мужні воїни, які вправно володіють військовим мистецтвом як на суші, так і на воді. Учні та всі присутні на цьому заході змогли проінформувати себе глибше про Хотинську битву з книжкової виставки «Під Хотинською фортецею», яку підготували бібліотекарі ЦРБ.

В теплой, душевной, искренней обстановке, в Центральной районной библиотеке состоялась встреча «С заботой и надеждой» посвященная Международному дню инвалидов, которую подгототовили работники библиотеки. В ней приняли участие Алла Васильевна Муратова - начальник регионального отдела «Благовест», Мария Степановна Ковалева – председатель районного совета ветеранов, Нина Цезаревна Тертычная – председатель совета ветеранов аграрного лицея, Ярослава Александровна Садчик – педагог-организатор Беловодской гимназии, библиотекари Тамара Петровна Верескун, Лидия Алексеевна Бугаева, учащиеся Беловодской гимназии и аграрного лицея.

Встреча проводилась с целью воспитания у молодежи и общества чувств доброты, милосердия, человечности, взаимопонимания, чтобы каждый из нас не был посторонним наблюдателем за жизнью людей с ограниченными физическими возможностями.