Гуртки

В Біловодській районній бібліотеці створений та діє правовий клуб для молоді "Закон". Основні завдання його - підвищення загального рівня правової культури. На заняттях іде процес засвоєння знань про основи державі і права, виховання у молоді повагу до прав людини, небайдужого становлення до порушень у сфері законності та правопорядку. На сучасному етапі клуб з правового виховання молоді сприяє соціалізації юнацтва.

Значною популярністю у відвідувачів користується клуб "Літературні зустрічі". На засіданнях об'єднання відбуваються презентації книжок, зустрічі з місцевими поетами, поетичні бенефіси його юних членів. Під час проведення заходів відвідувачі мають змогу ознайомитися з багатьма авторами Біловодщини.

Для мешканців нашого селища створено клуб "У самовара", де проходять засідання за участю хору духовної музики, цікавих людей району.

В дитячому відділі ЦРБ працює гурток маленьких єрудитів "Пізнайко", та літературний клуб "Білі води", де юні читачі знайомляться з творчістю українських і зарубіжних письменників, читають вірші, висловлюють власні враження від прочитаної книги.

А як, що ви бажаєте навчитися колядувати, вивчити щедрівки, перевтілитися в запорізького козака чи чаклунку - завітайте в Малу академію народознавства, яка діє на старшому абонементі.

Любительскі клуби за інтересами є універсальною формою сфери дозвілля у сільських бібліотеках.

Вона дозволяє повніше враховувати інтереси та запити користувачів, їхні захоплення, допомогає урізноманітнювати дозвілля, розвивати їх схильності. Так в сільських бібліотеках філіях створені і успішно працюють такі клуби: "Закон та ми" с.Новолимарівка; клуб "Закон" с.Семикозівка; "Знай, люби, бережи!" с. Новоолександрівка, с. Лимарівка; "Світлиця-чарівниця" с. Бараниківка; "Берегиня" с.Литвинівка; "Знай, люби, бережи" с. Нижнебараниківка; "Ровесник" с .Евсуг; "Берегиня" с. Городище.